Taimekaitsetööd

Vähestena Eestis pakume suurte puude taimekaitsetöid looduslike preparaatidega. Töö teostamiseks kasutame tehnikat, mis võimaldab ka suurte ja kõrgete puude töötlemist kiiresti ja efektiivselt. Meie meeskond eelistab esimese variandina looduslikke ja keskkonnale ohutuid preparaate.

 

Kui olukord väljub kontrolli alt ja kaalul on meie jaoks oluliste taimede tervis, siis peame igati mõistlikuks ja põhjendatuks võidelda taimehaiguste või kahjurite vastu keemiliste taimekaitsevahenditega.

 

Meie meeskonna liikmed omavad taimekaitsetunnistust ja on saanud vajaliku väljaõppe, et kasutada keemilisi taimekaitsevahendeid turvaliselt nii inimesele kui ümbritsevale looduskeskkonnale. Kuigi pooldame esmajärjekorras oma koduaias keskkonnasõbralikku ja kemikaalivaba lähenemist, tekib vahest olukord, kus ilma radikaalse sekkumiseta kaotame oma aeda istutatud heki või maitsva viljapuu. Meie spetsialistid oskavad valida õige preparaadi ja teha oma tööd nii, et see oleks efektiivne ja ohutu ümberkaudsetele inimestele ja loodusele. 

 

Valik võimalikest taimekaitsetöödest

– Haiguste ja kahjurite tuvastamine

– Taimekaitsetööd looduslike preparaatidega

– Taimekaitsetööd keemiliste taimekaitsevahenditega

– Viljapuude ja marjapõõsaste kevadine pritsimine

– Viljapuud ja marjapõõsaste kevadine pritsimine

– Püsikute haiguste ja kahjurite tõrje